obscurefreaks.cz


Ve zkratce:

Popis webu: Český projekt pro všechny, kteří mají v srdci vášeň pro kulturu a v žilách jim koluje rebelská krev.
Web: obscurefreaks.cz/

Projekt zabývající se alternativním uměnm. Cílem projektu je posouvat hranice pohledu na subkultury.

O rozšíření

Naše síť je určena k budování alternativní scény, zábavě a bezpečnému navazování a udržování vztahů v subkulturních komunitách. Chceme vytvořit domácí prostředí, které lidem pomůže najít přátele se stejným životním stylem, zájmy a cítit se pohodlně ve vlastní kůži.

Platforma je založena na proprietárním webovém systému s bezpečnou šifrovanou komunikaci. Naše síť také umožňuje komunikaci mezi uživateli ve formě soukromných zpráv, sledování ostatních uživatelů a stránek. Nabízíme také možnost sdílení multimediálních dat mezi uživateli a prostor pro sdílení explicitního obsahu s minimální cenzurou.

Myšlenka

Naším cílem je nabídnout lidem tu nejlepší a nejmodernejší technologii ke spojování se. Naše zkušenosti nám pomáhají překonávat jakékoli překážky v odvětví sociálních médií, a to zejména v oblasti soukromí a bezpečnosti. Díky našim zkušenostem jsme v předstihu a můžeme se soustředit na inovace a průkopnické budování dnes již standardních funkcí, jako napríklad poznávání nových lidí na základě polohy.

Hlavní funkce