Král kratomu


Ve zkratce:

Popis e-shopu: 2 věty
Klient: Dalibor Tomšů IČO: 07756160
Web: kralkratomu.cz

O projektu

Král kratomu je internetová speciálka zaměřená na prodej kratomu v České republice, která na prvním místě dbá na autentičnost a nejvyšší kvalitu v kombinaci s přijatelnou cenovou dostupností na českém trhu.

Pro zákazníka jsme vytvořili grafický design na míru a spravujeme provoz e-shopové platformy. Během dlouhých let spolupráce jsme vytvořili řadu unikátních vylepšení e-shopu, včetně vývoje unikátní aplikace na míru, která umožňuje mimo jiné bezproblémové propojení s účetním systémem Pohoda a řídí i skladový systém e-shopu a komunikaci s přepravci zboží.

Problém původního e-shopu

Zastaralý vzhled a neresponzivní design. Vzhled původního e-shopu už byl eufemisticky řečeno archaický. Klient nám dal volnou ruku a díky jeho odvaze prošel e-shop kompletní proměnou. Důležitou roli při redesignu e-shopu hrála responzivita. Nakupující z mobilních telefonů a tabletů jsme zkrátka nemohli dlouhodobě ignorovat.

Druhým zásadním problémem byl již zmiňovaný konverzní poměr obchodu. Ten se pohyboval někde na hranici 1 % přesněji 1,15 %. To reálně znamenalo, že z každých 100 návštěvníků nakoupil přibližně jeden.

Díky redesignu webu, zpřístupnění uživatelům mobilních zařízení a zjednodušení objednávkového procesu se v některých měsících konverzní poměr navýšil v meziročním porovnání až o 122 %! Což pro e-shop znamenalo za stejné náklady (za marketing) dvojnásobek objednávek!

Jak z ošklivého káčátka vznikl nevšední originál

Hlavní funkce

  • Intuitivní vyhledávání produktů
  • Propojení se srovnávači cen zboží Heureka.cz a Zbozi.cz s pomocí validního XML feedu
  • Jazykové mutace pro český i slovenský trh
  • Hlídací pes –vyčmuchá vždy tu nejlepší cenu a informuje o naskladnění e-mailem
  • Přehledný a jednoduchý objednávkový proces
  • Propojení s účetním systémem, se systémy dopravních společností.

Proměňte i vy svůj e-shop v prodejní mašinu a zvyšte své zisky na maximum. Kontaktujte nás ještě dnes, nebudete litovat! Chcete také nový e-shop?

Zavolejte nám na 776 761 595 nebo napište. Využijte naší konzultace ZDARMA. Zodpovíme všechny vaše dotazy.