Brain Master


Ve zkratce:

Popis e-shopu: 2 věty
Klient: Dalibor Tomšů IČO: 07756160
Web: brainmaster.cz

O projektu

Brainmaster nabízí maximální soustředění. Maximální energii a motivaci. Kapsle jsou napěchované nejúčinějšími látkami pro nejlepší výkonnost mozku a motivaci k studiu nebo práci v jakékoliv situaci. Učinně pomůže skončit s prokastinací. Ať jste student, manažér, ajťák nebo podnikatel, Brainmaster je pro Vás ta správná volba.

Pro zákazníka jsme vytvořili grafický design na míru a spravujeme provoz e-shopové platformy. Během dlouhých let spolupráce jsme vytvořili řadu unikátních vylepšení e-shopu, včetně vývoje unikátní aplikace na míru, která umožňuje mimo jiné bezproblémové propojení s účetním systémem Pohoda a řídí i skladový systém e-shopu a komunikaci s přepravci zboží.

Problém původního e-shopu

Zastaralý vzhled a neresponzivní design. Vzhled původního e-shopu už byl eufemisticky řečeno archaický. Klient nám dal volnou ruku a díky jeho odvaze prošel e-shop kompletní proměnou. Důležitou roli při redesignu e-shopu hrála responzivita. Nakupující z mobilních telefonů a tabletů jsme zkrátka nemohli dlouhodobě ignorovat.

Jak z ošklivého káčátka vznikl nevšední originál

Hlavní funkce

  • Intuitivní vyhledávání produktů
  • Propojení se srovnávači cen zboží Heureka.cz a Zbozi.cz s pomocí validního XML feedu
  • Jazykové mutace pro český i slovenský trh
  • Hlídací pes –vyčmuchá vždy tu nejlepší cenu a informuje o naskladnění e-mailem
  • Přehledný a jednoduchý objednávkový proces
  • Propojení s účetním systémem, se systémy dopravních společností.